o nás

o penzionu

Hledáte ubytování na Šumavě, skupinové ubytování, pořádáte semináře, sportovní soustředění či jiné společenské akce? U nás je parkování přímo v areálu zdarma, menší domácí mazlíček je možný. Celý rozsáhlý areál je obklopen vzrostlými stromy a keři, které umocňují nádhernou šumavskou energii.

V uzavřeném prostoru v rozsáhlém komplexu najdete dětskou trampolínu, hřiště, pískoviště, houpačky, hrazdy apod. Pro dospělé relaxační zónu u velkého bazénu s lehátky a altánky. Odpočívat můžete také na několika terasách (kryté i střešní s překrásným výhledem do okolí) nebo si zahrát míčové hry na velkém hřišti. Nabízíme využití ohniště a venkovního grilování.

Osobní přístup a pohodová atmosféra,  příprava výletů,  prodej map,  průvodců a dalších materiálů.

Penzion Splněný sen se nachází na polosamotě obklopené šumavskými lesy nedaleko středověkého královského hradu Kašperk. Krásná samota uprostřed šumavských lesů s nádhernou vyhlídkou na vrcholové partie Šumavy. Ideální místo pro Vaši rodinnou i romantickou rekreaci, relaxaci i aktivní odpočinek. Vynikající prostředí a podmínky pro školy a školky v přírodě, sportovní soustředění, semináře, svatby, oslavy apod. Ideální místo pro ty, kteří rádi nazují pevné boty a jen tak se toulají. Vášniví cyklisté a cykloturisté si také přijdou na své. Možnost vlastního vaření v kuchyňském koutu. Vlastní sociální zařízení (vana nebo sprchový kout). K dispozici dětská postýlka a wifi zdarma. Za nepříznivého počasí nabízíme využití dětského koutku v dětské herně (společenské hry, tabule, podložky ke hraní, knihy, hračky, prolézačky apod.) a velkou klubovnu s videem, šipkami a stolním tenisem. K dispozici jsou stoly i židle na případné posezení či školení včetně flipchartu a dalšího vybavení.

Doufáme, že v našem rodinném penzionu splníme sen i Vám a přispějeme tak k Vaší představě o dokonalém pobytu ať již relaxací pro tělo i duši nebo při sportovních aktivitách či možnosti skupinových setkání.

Některé z Vás, co tento překrásný a tichý kraj již měli možnost navštívit, možná udiví změna názvu tohoto ubytovacího zařízení. Je to proto, že jsme velice toužili utéci před každodenním shonem a stresem a ,,dobít baterie“ v tichém prostředí plném pozitivní energie. Dlouho jsme hledali místo, které by tyto představy naplnilo – přáli jsme si všemi tolik milovanou a oblíbenou Šumavu na dostupném a civilizovaném místě, přesto však v klidové zóně bez davů turistů ve frekventovaných lokalitách. Nakonec se nám náš sen splnil – odtud nový název našeho penzionu Splněný sen. Našli jsme turisty ne zcela objevený kout překrásné Šumavy, který pobízí ke klidnému odpočinku a přitom je svoji polohou přímo určen k mnoha výletům v okolí, kdy za pár minut můžete navštívit nejžádanější šumavské lokality a památky.

Abychom Vám mohli nabídnout dokonalé služby, neustále pracujeme na tom, abyste se u nás cítili nejlépe, jak je to jen možné. Proto budeme rádi za Vaše nápady a podněty, které přispějí k tomu, abyste se k nám rádi vraceli. Snažili jsme se penzion a jeho okolí připravit tak, aby Vám ke spokojené dovolené či pobytu nic nechybělo, aby bylo prostředí vhodné pro všechny věkové kategorie a tematické pobyty. K úplné dokonalosti nám chybí snad jen již jedno – krytá relaxová zóna, proto pro Vás připravujeme do budoucna saunový svět.

objevujte krásy šumavy